Зеленський вимагає посилити інформаційну кампанію щодо COVID-вакцинації

Зеленський запропонував розглянути можливість залучення до цієї кампанії "Укрпошти" і представників бізнесу

Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський вимагає посилити інформаційну кампанію щодо вакцинації від COVID-19. Про це повідомили в Офісі президента.

"Всіма ресурсами, наявними способами та джерелами маємо донести до різних верств населення, наскільки важливим є захист від COVID-19. Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання - вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини", - сказав Зеленський.

Окрім того, МОЗ спільно з Міністерством соціальної політики мають окремо розгорнути кампанію з вакцинації пенсіонерів. Наразі в Україні з 11 млн пенсіонерів вакцинували близько 25%. Зеленський запропонував розглянути можливість залучення до цієї кампанії "Укрпошти" і представників бізнесу.

Новини за темою: Найбільше щеплень в Україні зроблено вакциною Pfizer, - Опендатабот

Нагадаємо, нещодавно головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що в Україні цілком реально локалізувати виробництво COVID-вакцин. У тому числі найбільших світових виробників Pfizer і Moderna. 

Раніше міністр охорони здоров’я повідомив, що в кінці поточного року будуть відомі терміни дедлайну виробництва власної COVID-вакцини, а вже у 2022 році перша українська вакцина зійде з ліній.