Президент підписав закон про "листи щастя" за порушення правил дорожнього руху

Володимир Зеленський Офіс президента України

Даний закон скасовує необхідність надсилання на пошту порушника постанови про адмінвідповідальність

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує розсилку "листів щастя" водіям-порушникам, які сплатили штраф до отримання постанови. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов" № 1438-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 29 квітня 2021 року", - йдетьсяв повідомленні.

Зазначається, що даний закон скасовує необхідність надсилання на пошту порушника постанови про адмінвідповідальність, за якою вже був сплачений штраф.

"Згідно із законом, оригінал постанови надсилається рекомендованим листом лише у разі, якщо штраф не був сплачений протягом десяти днів після її винесення", - уточнили в прес-службі.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що текст законопроекту про олігархів з'явиться вже наступного тижня. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що до переліку законопроекту про олігархів можуть потрапити 13 осіб.