Захист Конституції і прав громадян – головне завдання для ОПЗЖ

ОПЗЖ

"Опозиційна платформа – За життя" вітає всіх українських громадян з Днем Конституції

"Опозиційна платформа – За життя" вітає всіх українських громадян з Днем Конституції. Прийнятий двадцять п'ять років тому Основний Закон закріпив соціальні, політичні, культурні права українців і зобов'язав владу неухильно дотримуватися їх.

Але сьогодні керівна верхівка зневажає Основний Закон. Вся політика влади на 100% суперечить Конституції. Тому систематично ухвалюються антиконституційні рішення. Уряд пригнічує місцеве самоврядування. Чиновники з РНБО узурпують повноваження. Вони без суду і слідства карають українських громадян. Сотні тисяч українців позбавлені можливості обирати своїх представників. Діє пряма політична цензура і незаконно закриваються опозиційні ЗМІ.

Зе-влада, що стала на шлях свавілля, безцеремонно позбавляє українців найважливіших соціальних прав. Під прикриттям "реформ" руйнуються системи охорони здоров'я та освіти. Мільйони людей в Україні позбавлені права розвивати рідну культуру і розмовляти рідною мовою.

Всупереч Конституції та волі українського суспільства під контроль іноземців передаються національні багатства, стратегічні галузі та кадрові призначення. Політику уряду визначає не парламент, а зовнішній кредитор.

Для влади Конституція – це перешкода на шляху її амбіцій. Для "Опозиційної платформи – За життя" захист Конституції і відновлення прав громадян – це головний пріоритет.

Наша партія протистоїть узурпації влади і не дає Україні скотитися до авторитаризму. Ми боремося за повернення до прагматичної, позаблокової політики і відновлення економічного суверенітету України.

Ми хочемо миру і прагнемо національної єдності. Добиваємося повернення доступних медицини, освіти і забезпечення соціального захисту кожної української родини. Виступаємо за відновлення мовних і культурних прав національних громад. Захищаємо свободу слова і вільне політичне волевиявлення.

Конституція – це наша "червона лінія". Це надбання всього народу. Захистимо її разом!