Західні соціологи: Більшість українців упевнені, що переслідування Медведчука - це спроба влади відвернути увагу від реальних проблем в економіці

112.UA

Більшість українців упевнені, що переслідування владою голови політради "Опозиційної платформи - За життя", народного депутата Віктора Медведчука - це спроба влади відвернути увагу від реальних проблем в економіці

Більшість українців упевнені, що переслідування владою голови політради "Опозиційної платформи - За життя", народного депутата Віктора Медведчука - це спроба влади відвернути увагу від реальних проблем в економіці.

Про це йдеться в дослідженні, проведеному міжнародним дослідницьким центром "BURI-Україна" (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 20-24 серпня 2021 року, повідомляє EU Today.

112ua.tv

38,5% опитаних заявили про те, що в результаті стеження за судовим процесом над Віктором Медведчуком їхнє ставлення до опозиційного політика покращилося (зростання з 37,4% до 38,5%):

112ua.tv

Більш ніж 60% респондентів вважають, що найбільш справедливим результатом судового процесу над Віктором Медведчуком буде визнання його невинуватим і відновлення його у всіх правах (зростання з 58,8% до 60,4%):

112ua.tv

Також збільшилася кількість опитаних, які вважають що судовий процес у справі Віктора Медведчука призведе до збільшення рейтингу Віктора Медведчука і партії "Опозиційна платформа - За життя" (зростання з 70,2% до 71,8%). Для порівняння, те, що ці події призведуть до збільшення рейтингу Володимира Зеленського і партії "Слуга народу", вважають тільки 10,5%:

112ua.tv

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей та Криму, міжнародним дослідницьким центром "BURI-Україн"а (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 20-24 серпня 2021 року. Метод опитування - телефонні інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Загальна кількість респондентів - 2,020 осіб. Ймовірна похибка - 2,2%.