Загроза нацбезпеці: В Україні заборонять трансляцію одного з державних білоруських телеканалів

Українські новини

Таке рішення було прийнято через появу в ефірі осіб, які надають загрозу нацбезпеці України

Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення заборонити трансляція в Україні Білоруського державного телеканалу"Білорусь 24". Про це повідомляти "Політика країни" в телеграм-каналі.

"Нацрада з телебачення і радіомовлення прийняла рішення заборонити трансляцію в Україні білоруського державного телеканалу "Білорусь 24"", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, рішення прийнято через появу в ефірі телеканалу осіб, які становлять "загрозу національній безпеці України".

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський незаконно закрив три опозиційні телеканали "112 Україна", NewsOne, ZIK.

Після чого, 26 лютого, журналісти незаконно закритих телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK.

Однак під тиском влади і правоохоронних органів телеканал "Перший Незалежний" був відключений від мовлення через годину після початку ефіру.