Загострення ізраїльсько-палестинського протистояння: Громадян України закликали зберігати пильність

У разі потрапляння у надзвичайні обставини українцям необхідно звертатися до Посольства України в Ізраїлі

Фото з відкритих джерел

У зв'язку з загостренням ситуації між Ізраїлем і Палестиною, громадян України закликали зберігати пильність і уважно відслідковувати повідомленням місцевих компетентних органів Ізраїлю для підвищення рівня обізнаності щодо власної безпеки. Про це повідомляє Посольство України в Ізраїлі у своєму Facebook.

"У зв’язку із ескалацією ізраїльсько-палестинського протистояння та масованими ракетно-мінометними обстрілами південних територій Ізраїлю, а також можливими обстрілами центральної частини Ізраїлю, у т.ч. міста Єрусалим, громадянам України рекомендується зберігати пильність і уважно відслідковувати повідомленням місцевих компетентних органів Ізраїлю для підвищення рівня обізнаності щодо власної безпеки", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що може бути активована сирена попередження.

"У випадку обстрілів може бути активована сирена попередження. Посольство закликає громадян України ставитись до всіх таких попереджень як до реальних та дотримуватись інструкцій місцевої влади", - додали у Посольстві.

Українцям, які знаходяться у безпосередній близькості від Сектору Газа під час включення сигналу повітряної тривоги громадянам порекомендували невідкладно скористатися бомбосховищами. 

На завершення відмітили, що у разі потрапляння у надзвичайні обставини українцям необхідно звертатися до Посольства України в Ізраїлі.

"У разі потрапляння у надзвичайні обставини громадянам України необхідно звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном екстреного зв’язку: + 972-546-676-782; української дипустанови в м. Рамалла за телефоном: +972-59-969-95-61", - підсумували у повідомленні.

Нагадаємо, що 10 травня, загострилася ситуація між Палестиною та Ізраїлем. З тих пір ХАМАС з сектора Газа випустив по Ізраїлю понад 200 ракет, у відповідь ізраїльські військові почали операцію "Страж стін".