Із понеділка очне навчання відновлять у закладах освіти

Фото з відкритих джерел

Відновити очне навчання заклади можуть за умови дотримання протиепідемічних вимог, які встановлені урядом для червоної зони

Із 22 листопада очне навчання відновлять у закладах освіти, а також у мистецьких школах і закладах фізичної культури та спорту. Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, повідомляється на сайті відомства.

Як повідомляється, з понеділка, 22 листопада, відновлять освітній процес у приміщеннях закладів освіти всіх типів та форм власності: спеціалізованої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, а також закладів фізичної культури та спорту, мистецьких шкіл і закладів мистецької освіти.

У відомстві також наголосили, що відновити очне навчання заклади можуть за умови дотримання протиепідемічних вимог, які встановлені урядом для червоної зони.

Новини за темою: "Школи мають закриватися на карантин останніми і відкриватися найпершими": ЮНІСЕФ та ВООЗ закликають відкрити заклади освіти в Україні

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що з понеділка, 22 листопада, у столичних закладах освіти відновлюють очне навчання для учнів усіх класів. Місто ухвалило таке рішення, спираючись на два основні фактори: стійка динаміка  зниження рівня госпіталізації хворих на COVID-19 та зниження відсотка завантаженості ліжок із киснем у столичних лікарнях. Усі столичні школи підключені до опалення та готові з 22 листопада прийняти учнів і поновити очний навчальний процес.