З наступного понеділка у школах Києва відновлять очне навчання, - Кличко

Фото з відкритих джерел

Навчання у школах відновлять для учнів усіх класів

З понеділка, 22 листопада, у столичних школах відновлять навчання для учнів усіх класів. Таке рішення ухвалила Комісія з надзвичайних ситуацій міста, повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму телеграм-каналі.

"Комісія з надзвичайних ситуації міста ухвалила рішення з наступного понеділка, 22 листопада, відновити очне навчання в столичних школах. Для учнів усіх класів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В Україні майже 10 млн осіб бракує їжі, - ЮНІСЕФ

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що оскільки невакцинованих педагогів усунено від роботи, учням слід повернутися за парти. При цьому він наголосив, що таке рішення продиктоване також рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Також голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак назвав дистанційну освіту неефективною та закликав місцеві органи влади відкрити школи з вакцинованим персоналом.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет назвав кількість шкіл, які зараз перебувають на вимушених канікулах, та скільки шкіл перебувають на дистанційній формі навчання.