З 2022 року лікарню "Феофанія" відкриють для всіх українців

Лікарня "Феофанія" довгий час залишається символом того, що чиновники та пересічні громадяни мають різний рівень доступу до медичних послуг

Фото з відкритих джерел

З 1 січня 2022 року у лікарні "Феофанія" зможуть отримувати медичні послуги усі громадяни України. Про це на засіданні Кабміну 24 листопада заявив очільник МОЗ Віктор Ляшко, повідомляє нардеп Михайло Радуцький у Telegram.

"Лікарня "Феофанія" довгий час залишається символом того, що чиновники та пересічні громадяни мають різний рівень доступу до медичних послуг. І сьогодні медичний заклад підпорядковується Державному управлінню справами, а допомогу там надають державним службовцям", - написав нардеп.

Радуцький зазначив, що у межах реформи галузі всі медичні заклади повинні увійти до єдиного медичного простору. Наступного року планується перехід на фінансування за програмою медичних гарантій відомчих лікарень, закладів міністерств та Національної академії наук.

Зазначимо, що на сьогодні лікарня "Феофанія" спеціалізується на чинних та колишніх посадовцях, дипломатах, народних депутатах та людях, що мають особливі заслуги перед Україною. Клініка підпорядкована Державному управлінню справами.

У січні 2020 року президент Володимир Зеленський підписав указ про доступність для пересічних українців лікування у "Феофанії".

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України ухвалив постанову про встановлення кисневих станцій в "ковідних" лікарнях. Прийняття постанови зумовлено необхідністю збільшення спроможностей лікарень надавати допомогу COVID-пацієнтам.