З 1 листопада у Києві буде введено червоний рівень епіднебезпеки: Що заборонять

Фото з відкритих джерел

Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані

Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 01 листопада  2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території міста Києва. Про це повідомляє телеграм-канал міністра Кабміну Олега Немчінова.

Як повідомляється, сьогодні, 28 жовтня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 01 листопада 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території міста Києва.

Червоний рівень епідемічної небезпеки передбачає ряд обмежень.

Зокрема, уточнюється, що забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.

"Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Вакцинуйтеся, щоб зупинити поширення пандемії!" - написав Олег Немчінов.

Нагадаємо, 29 жовтня міська комісія з питань ТЕБ і НС може відправити Київ у червону зону карантину. Про це сьогодні журналістам повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Мер столиці Віталй Кличко також повідомив про катастрофічну ситуацію з коронавірусом у місті і закликав Кабмін якнайшвидше включити Київ до червоної зони.