З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами: Що зміниться

Фото з відкритих джерел

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада

У Львові з 18 жовтня вводять нові карантинні правила. Таке рішення було прийнято під час засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у своєму телеграм-каналі.

"Складні часи потребують оперативних і непростих рішень", - написав Андрій садовий.

З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами.

  • Освіта

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

  • Культура

Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки та секції – не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

  • Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

  • Заклади громадського харчування

Режим роботи - до 23:00

Працюють лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

  • Спортзали

Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

  • Готелі та хостели

Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Новини за темою: У львівських кафе й ресторанах вимагатимуть ПЛР-тест або COVID-сертифікат

Нагадаємо, на Львівщині протягом останніх двох тижнів достатньо високою є кількість хворих, яких госпіталізовують щоденно і які потребують стаціонарного лікування. У зв’язку з цим, мережу ліжкомісць для хворих на ковід в області розширили.