З 15 липня "Перший Незалежний" ексклюзивно транслюватиме у прямому ефірі легендарний міжнародний фестиваль "Слов'янський базар" у Вітебську

112
 

"Перший Незалежний" - єдиний український телеканал, який транслюватиме ХХХ ювілейний міжнародний фестиваль мистецтв "Слов'янський базар - 2021". Фестиваль розпочне свою роботу вже за лічені дні. На традиційне та неповторне свято пісні та мистецтва запрошено відомих зірок із різних куточків планети. Всього географія заходу охопила п'ять континентів і 75 країн світу.

Урочисто відкриватимуть "Слов'янський базар" ведучі з Білорусі, України та Росії. Вперше ведучою на ньому стане відома українська журналістка "Першого Незалежного" Діана Панченко, від Білорусі - Ольга Вєнська, від РФ - Артем Шалімов.

"Так, я їду до Білорусі. Я впевнена, міжнародні конфлікти треба гасити, а не загострювати. І найкращий шлях до миру - музика!" - сказала Діана Панченко.

З 14 по 19 липня команда телеканалу "Перший Незалежний" підготувала масштабне висвітлення легендарного Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар - 2021". Протягом незабутніх днів фестивалю на глядачів "Першого Незалежного" чекають церемонія відкриття, прямі включення наших журналістів, цикл щоденників закулісного життя, телеміст і найкращі виступи зірок.

Так, 14 липня з 18:00 в ефірі телеканалу відбудеться телеміст Білорусь – Україна. На прямому зв'язку з Вітебська глядачів вітатимуть Діана Панченко і Ростислав Сухачов, ведучі ток-шоу "Український формат", а у столиці працюватимуть заслужений журналіст України В'ячеслав Піховшек та Олена Зінченко.

15 липня з 20:30 у прямому ефірі відбудеться урочисте відкриття ХХХ ювілейного міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар - 2021".  Також за лаштунками фестивалю розгорнемо студію, де наша команда зустрічатиме топ-гостей "Слов'янського базару" і зірок світового масштабу. На білоруській землі побували десятки тисяч найкращих представників слов'янської та світової культури. Традиційно на святі пануватимуть музика, театр, хореографія, цирк, образотворче мистецтво та кінематограф.

"Слов'янський базар у Вітебську" на "Першому Незалежному"

Протягом усього періоду висвітлення легендарного фестивалю на глядачів чекають прямі включення знімальних груп "Першого Незалежного", які розкажуть про неймовірну атмосферу цього творчого заходу. Крім того, щовечора представлятимуть щоденник закулісного життя найгарячішої події цього літа.

Цього року на ювілейному фестивалі виступатимуть: народна артистка Казахської РСР Роза Римбаєва і Дімаш Кудайберген (Казахстан), академічний народний хор ім. М. П'ятницького, група 5sta FAMILY, Олена Ваєнга, арт-група "Хор Турецького", група "Фабрика", Микола Носков, Микола Басков, Аніта Цой, Ірина Дорофєєва, Олена Ланська, Анатолій Ярмоленко та група "Сябри", Олександр Солодуха, Таїсія Повалій та інші. Спеціальний гість фестивалю - гурт Ottawan (Франція).

Високу творчу планку фестивалю мистецтв піднесе  Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні "Вітебськ" і Міжнародний дитячий музичний конкурс "Вітебськ". Вони спрямовані на пошук і підтримку молодих талантів, популяризацію музичної культури та мистецтва, взаємодію і діалог між культурами різних країн.

Легендарна сцена-амфітеатр, велике розмаїття зірок і тільки один переможець!
Дивіться з 15 по 19 липня ексклюзивно на "Першому Незалежному"!

Нагадаємо, міжнародний фестиваль мистецтв "Слов'янський базар " у 2001 році став місцем зустрічі президентів трьох країн: Білорусі, України та Росії.