Юрій Бойко: ОПЗЖ доб'ється відкриття пункту пропуску "Майорськ"

"Опозиційна платформа - За життя"

12 травня співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, народні депутати Наталія Королевська, Валерій Гнатенко та Юлій Іоффе побували на КПВВ "Майорськ", закритий з минулого року. Опозиціонери мають намір докласти всіх зусиль, щоб пункт пропуску почав роботу, а люди, що живуть біля лінії розмежування, могли відвідувати родичів, вирішувати питання пенсійних і соціальних виплат. Про це заявив співголова ОПЗЖ Юрій Бойко.

"Сьогодні є велика проблема. На всі 492 км лінії розмежування залишилося лише два пропускні пункти. Це КПВВ "Станиця Луганська" та "Новотроїцьке", що під Маріуполем. Тому наше завдання - змусити нарешті Мінську групу не обмінюватися якимись заявами, а вирішувати гострі для жителів Донбасу питання. Відкрити пункти пропуску і тут, і ще в декількох місцях. Наприклад, у тому ж Золотому", - заявив Юрій Бойко.

За словами співголови ОПЗЖ, сотні кілометрів, які змушені долати люди, щоб перетнути лінію розмежування, пов'язані для них із величезними труднощами.

"У когось хворіють родичі, у когось побутові проблеми, комусь потрібно вирішити питання щодо соціального та пенсійного забезпечення. А потрапити сюди, на підконтрольну територію, неможливо, оскільки пункт пропуску закритий. Їдуть переважно літні люди, і такі подорожі їм з кожним місяцем здійснювати все важче", - зазначив Юрій Бойко.

Співголова партії підкреслив, що ОПЗЖ доб'ється відкриття КПВВ у Майорську і докладе всіх зусиль, щоб реінтеграція Донбасу відбувалася не на словах, а на ділі.

"Ми зробимо все для того, щоб і цей, і інші пункти відкрили для людей. Наша політична сила бореться за реальну реінтеграцію Донбасу. За виконання Мінських угод. Мир потрібен жителям Донбасу, мир потрібен усім українцям. І наше завдання - зробити все, щоб повернути мир в нашу країну!" - резюмував Юрій Бойко.

"Опозиційна платформа - За життя"

Довідка: Через обмежувальні заходи тільки за останній рік кількість перетинів КПВВ на Донбасі скоротилася в 27 разів. КПВВ "Майорськ" був одним із найбільш завантажених пунктів пропуску – його перетинали в середньому понад 2 мільйони осіб на рік.

"Опозиційна платформа - За життя"