Євросоюз відновлює вільний в'їзд ще з 12 країн, Україна не в списку

Фото з відкритих джерел

Востаннє ЄС оновлював свої рекомендації щодо подорожей 18 червня

З 1 липня поточного року Європейський Союз дозволить вільний в’їзд зі ще 12 країн, в тому числі Молдови, Азербайджану і Вірменії. України у списку безпечних для подорожей країн немає. Про це, посилаючись на рішення комітету постійних представників ЄС, повідомляє "Європейська правда".

"Косово, Боснія та Чорногорія включені до списку безпечних для подорожей країн. Постійні представники держав-членів ЄС затвердили оновлений список із 12 додатковими країнами. Він набере чинності до кінця цього тижня" - йдеться в повідомленні.

Журналіст Рікард Йозвяк уточнив, що рекомендація набуде чинності з четверга, 1 липня. За його даними, Молдова, Вірменія та Азербайджан також включені до списку.

Зазначається, що ЄС востаннє ЄС оновлював свої рекомендації щодо подорожей 18 червня. Тоді вільний в’їзд був дозволений з Албанії, Австралії, Ізраїлю, Японії, Лівану, Нової Зеландії, Північної Македонії, Руанди, Сербії, Сінгапуру, Південної Кореї, Таїланду, США та Китаю (у випадку заходів взаємності з боку Пекіна.

Раніше повідомлялося, що Україна та Європейський Союз домовляться про взаємне визнання сертифікатів COVID-вакцинації. Водночас зі Штатами та іншими країнами домовлятимуться окремо.