Європа залишається єдиним регіоном у світі, де кількість смертей від коронавірусу продовжує зростати, - ВООЗ

ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Кількість смертей від захворювання у світі збільшилася на 1% порівняно з показниками за минулий тиждень

Єдиним регіоном світу, в якому кількість заражень коронавірусом COVID-19 і смертей від наслідків захворювання продовжує зростати, залишається Європа. Про це у щотижневому епідеміологічному бюлетені повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я, інформує "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що за тиждень із 8 до 14 листопада зафіксовано зростання випадків зараження COVID-19 на 6% у всьому світі. У Європі виявили зростання захворюваності на 8% проти попереднього тижня, в Америці також на 8%. Загалом за тиждень у світі було виявлено понад 3,3 млн нових випадків зараження COVID-19.

Новини за темою: COVID-19 перетворився на пандемію для бідних країн, - ВООЗ

Кількість смертей від захворювання у світі збільшилася на 1% порівняно з показниками за минулий тиждень. Єдиним регіоном, у якому виявили зростання кількості смертей, стала Європа (на 5%). У решті регіонів кількість щотижневих смертей впала або залишилася на колишньому рівні.

Загалом за тиждень було зафіксовано приблизно 50 тис. смертей у всьому світі. За весь період пандемії у світі було виявлено понад 254 млн випадків зараження коронавірусом та понад 5 млн смертей від наслідків зараження.

Раніше експерт ВООЗ з реагування на COVID-19 Марія Ван Керкхове повідомила, що штам "Дельта", який вперше виявили на території Індії, наразі став домінуючим у світі і становить 99% від усіх випадків захворюваності.