ЄС залишить Україну в "зеленому списку" ще мінімум на два тижні, - ЗМІ

Імовірно, цього тижня жодна країна не буде вилучена зі списку ЄС

фото з відкритих джерел

Євросоюз поки не планує виключати Україну зі свого "зеленого" списку країн для подорожей в умовах пандемії COVID-19. Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у Twitter.

"Схоже, на цьому тижні жодна країна не буде вилучена з рекомендованого ЄС списку країн, які безпечні для подорожей. Це означає, що Україна поки "виживає" і залишатиметься в списку принаймні ще два тижні", - написав журналіст.

Новини за темою: ЄС виключив шість країн зі списку "безпечних для подорожей"

Нагадаємо, нещодавно Європейський союз опублікував оновлений "зелений" список країн, для туристів з яких рекомендується відкрити кордони. З "зеленого" списку виключили Молдову та Боснію і Герцеговину. Таким чином, тимчасово рекомендується обмежити несуттєві поїздки з цих країн до країн Європейського союзу. У той же час до списку включили Чилі, Кувейт і Руанду. 

Раніше повідомлялося, що США і Європейський Союз домовилися про скасування обмежень на поїздки для вакцинованих європейців. Це рішення важливе для жителів України, які подорожують до США через європейські аеропорти. Очікується, що зняття обмежень буде застосовуватися до громадян Шенгенської зони, а також до жителів Великої Британії і Ірландії.