Яким буде новий 2021 рік, – прогноз ведичного астролога

Новий 2021 рік Pixabay.com

Цього року люди будуть більше комунікувати та насолоджуватися життям, каже Ігор Нехаєв

Астрологічні прогнози свідчать, що 2021 рік буде легшим, аніж минулий рік, проте матиме на собі шлейф 2020 року.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив ведичний астролог Ігор Нехаєв.

Ігор Нехаєв прогнозує, що 2021 рік матиме на собі шлейф попереднього року, проте буде значно легшим. Ведичний астролог порівняв, що торік було шість затемнень, а це досить багато. Він зазначив, що затемнення викликають певне затемнення розуму, у людей виникає занепокоєння, стан кризи. Цього року затемнень буде лише чотири. Окрім того, каже астролог, планетою-управителем у 2020 році була планета, яка відповідає за кризу, катаклізми, її енергія була дуже помітна торік, і всі її відчули.

"У 2021 році планетою-управителем буде Меркурій. Це легка планета, тому ми будемо більше комунікувати, більше насолоджуватися життям. Прагнутимемо вибудовувати якісь відносини, зв'язки", – зазначив Ігор Нехаєв.

Новини за темою: Сприятливі дати для одруження у 2021 році: Що парам віщує рік Бика

Ведичний астролог продовжив: "З приводу пандемії: те, що ми вже простежили минулого року, коли це все почалося, можу сказати, що астрологічно пандемія вже набрала свій пік і зараз буде спадати... У підсумку перший квартал ми будемо відчувати абсолютно такі ж впливи, які були у 2020 році, але пандемія буде спадати".

Нагадаємо, у 2021 році людство зможе спостерігати чотири затемнення: два з них будуть сонячними, ще два – місячними. Більше про ці явища читайте тут: "Повні, часткові і кільцеподібні: Скільки затемнень буде у 2021 році і хто зможе їх побачити".

Читайте також: "Вірите в астрологію? Ось що про це говорить наука".