Якубін: Ми звикли, що можна користуватися водою, опаленням, електрикою, а тепер все це перетворюється на розкіш

Олексій Якубін Перший Незалежний

Українці звикли, що можна користуватися водою, опаленням, електрикою, а тепер все це перетворюється на розкіш. Людям доведеться платити колосальні суми за звичні для нас з вами моменти, які пов’язані з тарифами. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний експерт Олексій Якубін.

"Я думаю, що у владі розуміють, що тарифне питання пов’язане просто з колосальних сум, які людям доведеться заплатити зараз за абсолютне звичний для нас з вами момент пов'язаний з опаленням, по суті газоопалення перетворюється на розкіш. Це є абсолютно той момент до якого ми звикли, ми звикли, що можна спокійно користуватися опаленням, водою, електрикою, а тепер помітьте у нас всі ці моменти з комунального господарства перетворюються на розкіш, якщо дивитись на тарифи",- Якубін.

Експерт вважає, що від дії уряду на 100% залежить ця тарифна політика.

"Це не природа, не марсіани якось там вплинули, це дії влади, дії уряду, що я маю на увазі? Давайте говорити про те, що собівартість українського газу, якого достатньо щоб користуватися домогосподарствами, могли користуватися і теплокомуненерго  - 2.6 грн.", - резюмував Якубін

Нагадаємо, ціна на газ в Європі 15 вересня досягла позначки в 950 доларів за тисячу кубометрів і побила черговий історичний рекорд.