Як впливає коронавірус на дітей: Роз'яснення від лікаря

Будь-які фактори, які дитину ослаблюють, в тому числі хронічні захворювання, призводять до тяжкого перебігу будь-якої хвороби, в тому числі й коронавірусу

Основу препарату становить білок - "шип" коронавірусу Фото з відкритих джерел

Коронавірус вражає як дітей, так і дорослих. У свою чергу, раннє лікування коронавірусної інфекції для дітей дуже важливе. Про це повідомив лікар Ігор Гайдук, передає "УНН".

“Інформація про те, що коронавірус не вражає дітей - неправдива. Так, діти до 5 років менш вразливі, бо у них на 50% більше лейкоцитів. Дітям природа дала таку кількість лейкоцитів, що в них відразу починається синтез антитіл і тому хвороба може протікати без клінічних проявів. Однак батькам треба бути уважними - будь-які фактори, які дитину ослаблюють, в тому числі хронічні захворювання, призводять до тяжкого перебігу будь-якої хвороби, в тому числі й коронавірусу”, - вважає він.

Новини за темою: У Відні почали вакцинувати від COVID-19 дітей з 5 років, не дочекавшись схвалення регулятора

Саме тому при перших проявах хвороби, наголошує Ігор Гайдук, треба проводити діагностику та розпочинати раннє лікування.

“Якщо є підозра на коронавірус, то треба одразу проводити діагностику, а лише потім - лікування. Зараз наука так працює, що існує багато допоміжних препаратів та препаратів прямої дії. Учені вже винайшли такі препарати, які діють безпосередньо на вірус”, - розповів Ігор Гайдук.

Нагадаємо, у Миколаєві планують відкрити три окремі пункти вакцинації від коронавірусу для дітей.