Я забрехався: DZIDZIO зізнався, чому довго приховував дружину від публіки

DZIDZIO (Михайло Хома) Instagram

На початку кар'єри співаку наказували брехати навіть про себе і казати, що йому 70 років

Відомий український артист DZIDZIO довгий час не розповідав деталей особистого життя, однак зізнався, чому приховував дружину від публіки. Відверте зізнання він зробив у YouTube-програмі "Слава +".

DZIDZIO майже всю свою кар'єру приховував особисте життя та уникав інтерв'ю, де його запитували про дружину чи родину. Артист також поділився, що взагалі не дуже любить давати інтерв'ю. Адже йому більше подобається процес роботи, а не розповіді про цей процес.

Стосовно дружини, співачки SLAVIA, яка нещодавно розпочала сольну кар'єру, DZIDZIO сказав, що на початку своєї кар'єри він не міг не приховувати її, оскільки приховував сам себе. Згодом чоловік зрозумів, що потрібно показувати себе таким, яким є, і говорити правду.

DZIDZIO (Михайло Хома) з дружиною Ярославою Instagram

"Ми коли це все починали, я пам'ятаю, як мені нав'язували говорити те, що не є насправді... Була дівчинка-піарниця і Кузьма наполягав, щоб я говорив, що мені 70 років. Я так забрехався і вже не знав, хто я", – зізнався артист.

Співак додав, що з повагою поставився до того, що його дружина Ярослава почала сольну співочу кар'єру. Адже впевнений, що нікому ніхто не може допомогти, тож його потішило, що вона зайнялась собою. Утім, він не надто позитивно відреагував на слова першої пісні SLAVIA "Я тобі не мамка", бо почув камінь у свій город.

Нагадаємо, наприкінці листопада український артист Михайло Хома, більш відомий як DZIDZIO, заявив, що перехворів на коронавірус COVID-19, саме тому він не був активний в соціальних мережах.