Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Вже немає піших патрулів: З поліції Харкова масово звільняються співробітники

Імовірно, після Нового року працювати буде нікому

Фото з відкритих джерел

За десять місяців 2021 року з патрульної поліції Харкова звільнилися в 1,5 разу більше співробітників, ніж за весь минулий рік. У місті вже немає піших патрулів. Про це з посиланням на місцеве видання повідомляє "РБК-Україна".

Зазначається, що сьогодні в Харкові пройшло виїзне засідання парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності. На ньому голова обласного управління патрульної поліції Олена Стрижах поскаржилася на масові звільнення.

"Престижу професії немає через те, що у нас низька заробітна плата, і по некомплекту у нас зараз кричуща ситуація. У мене немає піших патрулів. Допомогли купити транспортні засоби і Департамент патрульної поліції, і обласна рада, і міська рада надали фінанси на ремонт транспорту. Ця проблема вирішена. Але у мене немає людей, які будуть їздити в цих машинах", - зазначила вона.

Стрижак не виключає, що вже після Нового року працювати буде нікому.

"За 10 місяців звільнилося в півтора разу більше співробітників поліції, ніж за весь попередній рік... З нового року ми зіткнемося з ситуацією, коли буде стояти будівля управління, транспортні засоби, але не буде співробітників поліції", - додала вона.

Новини за темою: Поліція просить Раду збільшити фінансування особового складу

Нагадаємо, раніше голова Верховного Суду Валентина Данішевська заявила про масові звільнення суддів. На початку вересня звільнялося до 30 суддів на тиждень.