Виплати пенсіонерам переносять, при цьому продовжуючи контракти з управлінцями на мільйони, - Кацман

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Якби члени наглядових рад і різні управлінці щось робили, то державні монополії не мали б такої частки збитковості, наголосив експерт

Виплати пенсіонерам в Україні, які ледь животіють на свої пенсії, переносять, при цьому продовжуючи контракти управлінцям і зарплати членам наглядових рад на мільйони.

Про це в ефірі головного політичного шоу країни "Пульс" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Володимир Кацман риторично поцікавився, у чому ж незалежні міжнародні експерти, та звернув увагу на те, що у складний для України час із виплат для таких управлінців і членів наглядових рад не знімають ні копійки.

Новини за темою: В Україні перенесли підвищення пенсій для людей старше 75 років, - Мінсоцполітики

"У чому ж їхня незалежність, об'єктивність, корисність для нашого суспільства? У чому користь? Якщо сьогодні та ж ВРУ ухвалює позитивне, на мій погляд, рішення додати буквально трошки грошей пенсіонерам, яким за 75 років, по 400 грн, а виступає міністр соціальної політики і каже: ви знаєте, ну, змушені були перенести з травня ці виплати на жовтень. Держава не в змозі, мовляв, заплатити цим нещасним пенсіонерам, які ледь животіють на свої пенсії по 80-100 євро, і немає у нас сил і немає можливостей... Повторюю: продовжуючи при цьому контракти на мільйони, залишаючи зарплати членам наглядовим радам і різним управлінцям, які нічого корисного не роблять. Адже якби вони робили щось корисне, то тоді держмонополії, які у нас існують, не були б з такою часткою збитковості. Вони ж усі збиткові!" - наголосив Володимир Кацман.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому доопрацьований законопроект № 3711-д про судову реформу. За це проголосували 293 нардепи.

Цей проект стосується відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Зокрема, він визначає порядок формування ВККС.

Згідно з документом, ВККС складатиметься з 16 членів. Їх на 4 роки призначатиме Вища рада правосуддя за результатами конкурсу.