"Виходить, це ми їхні слуги". Українці про те, чи вистачить 5000 грн на життя, як стверджують "слуги народу"

Фото з відкритих джерел

Зворотна геометрична прогресія, або Як із країн третього світу впевнено рухатися в четвертий? Поки світ відзначає Всесвітній день боротьби з бідністю, в Україні парламентарі визначають, якої зарплати вистачить громадянам на прожиття.

Суму визначила скандально відома "слуга народу" Галина Третьякова, яка дбає про соціальну політику в країні, а також розділяє наших дітей на "якісних" і "неякісних". Каже, зарплати в 5000 грн українцям буде достатньо. Судячи з усього, логіка така: нехай без одягу, подорожей та лікування - головне, щоб вистачило заплатити за комуналку і на найдешевші продукти. Чи можуть українці в таких умовах почуватися фінансово захищеними? Своєю думкою вони поділилися в ефірі програми "Чуємо кожного".

"Не може такого бути, щоб на 5000 грн можна прожити. Зараз потрібно щонайменше 10 000 грн на місяць, особливо людині похилого віку, пенсія якої вся йде на комуналку", - впевнена киянка.

"Українці за часів незалежності звикли виживати навіть практично без грошей", - зазначає жінка з Краматорська.

"Які там "слуги народу", якщо дозволяють собі такі заяви? Це ми їхні слуги, виходить", - обурений житель Києва.

"Відразу скажу, що прожити на 5000 грн із двома дітьми нереально. Основні витрати - це харчування, і ми тільки на їжу на місяць витрачаємо близько 8000 грн", - ділиться мама з Ужгорода.

Втручання в роботу Конституційного Суду, переслідування опозиції, закриття телеканалів, ручна деолігархізація - це тільки кілька прикладів, де президент перейшов межу своїх повноважень і буквально витер ноги об Конституцію. Що робити громадянам країни, де влада порушує чи не кожен пункт Основного Закону, а гарант перетворився на мізантропа?

"Часом влада порушує закони, і досить грубо", - впевнений житель Миколаєва.

"Вважається, що ми демократична країна, але я цього не бачу. Диктатури теж немає, але й демократії немає", - зазначила уродженка Херсона.

"Законів повинні всі дотримуватися, і всі мають бути покарані за їх невиконання. Але, на жаль, у нас із владою такого не виходить", - наголосила жителька Ужгорода.