Всеукраїнська школа онлайн тепер у мобільному додатку, - Мінцифри

barnews.city

Додаток доступний для операційної системи Android

Мінцифри запустило Всеукраїнську школу онлайн у мобільному додатку. Про це заявила заступник голови відомства Валерія Іона на презентації програми у четвер, 20 травня, передає "Кореспондент".

"89% учнів для дистанційного навчання використовують смартфони, і тепер школярі 5-11 класів зможуть навчатися у зручному форматі", - сказала Іона.

Додаток доступний для операційної системи Android, його можна безкоштовно скачати в Play Market від Google і AppGallery від Huawei. Незабаром додаток вийде і для користувачів iOS.

Своєю чергою, мобільні оператори lifecell, Vodafone і Kyivstar забезпечать користувачам Всеукраїнської школи онлайн безкоштовний доступ до мобільного інтернету.

За словами керівника проекту Анни Сидорук, навчальний контент у Всеукраїнській школі онлайн повністю відповідає держстандарту, але при цьому представляється у вигляді коротких, креативних відеоуроків, цікавих тестів, матеріалів, конспектів.

"У додатку Всеукраїнська школа онлайн ви побачите, наприклад, битви або історичні події в 3D-форматі, інстаграм Юлія Цезаря, також ви зможете вивчати географію, подорожуючи з Маленьким принцом по різних планетах", - пояснила Сидорук.

Кожен урок відповідає основним принципам інклюзивності навчання, і незабаром на платформі з'являться аудіодоріжки для дітей з порушеннями зору.

Наразі налічується 170 тисяч користувачів Всеукраїнської школи онлайн, серед яких 126 тисяч учнів, 36 тисяч вчителів і 8 тисяч слухачів. У той же час, 6 тисяч учнів платформи - діти з тимчасово непідконтрольних територій.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, як освіта трансформується через коронавірус і чого чекати далі.