ВООЗ закликає відкласти вакцинацію підлітків від коронавірусу

ВООЗ Фото з відкритих джерел

У ВООЗ вважають, що набагато важливіше захистити від захворювання медичних працівників та людей похилого віку, ніж дітей, яким, швидше за все, не загрожують серйозні наслідки захворювання

У Всесвітній організації охорони здоров'я закликали країни відстрочити вакцинацію від коронавірусу неповнолітніх. Про це в середу, 7 липня, йдеться в повідомленні ВООЗ у Twitter, передає "Кореспондент.нет".

Так, експерт ВООЗ з імунізації Енн Ліндстранд, відповідаючи на питання щодо початку кампанії вакцинації підлітків у деяких країнах, зазначила першочерговість рівномірного розподілу вакцин між усіма країнами.

"Набагато важливіше захистити від захворювання медичних працівників та людей похилого віку, ніж дітей, яким, швидше за все, не загрожують серйозні наслідки захворювання", - зазначила Ліндстранд.

За її словами, вакцина виробництва компанії Pfizer присутня в обмеженій кількості, у зв'язку з чим сьогодні багатим країнам необхідно ділитися вакциною в рамках механізму COVAX або іншим шляхом направити її в більш бідні країни, перш ніж починати вакцинацію підлітків.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), ЮНЕСКО та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) вважають за потрібне брати тести на коронавірус COVID-19 у школах і не доводити ситуацію до необхідності переведення учнів на дистанційне навчання.