ВООЗ рекомендувала робити додаткове щеплення проти коронавірусу людям з ослабленим імунітетом

Фото з відкритих джерел

Окрім того, додаткову дозу мають отримати люди, старші за 60 років, які пройшли повну вакцинацію препаратами Sinovac та Sinopharm

Стратегічна консультативна група експертів з імунізації Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендувала отримувати додаткову дозу будь-якої вакцини проти коронавірусу людям з ослабленим імунітетом. Про це повідомляє "Суспільне".

"SAGE рекомендувала особам з помірно і сильно ослабленим імунітетом запропонувати додаткову дозу будь-якої з вакцин від COVID-19, включених у список для екстреного застосування. Ці особи рідше реагують адекватно на вакцинацію після стандартної серії первинних вакцин і мають високий ризик важкого перебігу хвороби COVID-19", — заявили в організації, передає Mint.

Окрім того, в організації вважають, що додаткову дозу мають отримати люди, старші за 60 років, які пройшли повну вакцинацію препаратами Sinovac та Sinopharm.

Новини за темою: Обов'язкова вакцинація або негативний ПЛР-тест: В Україні затвердили нові правила пасажирських перевезень на час карантину

Нагадаємо, Комітет Європейського агентства лікарських засобів (EMA) рекомендує людям з ослабленим імунітетом зробити бустерні дози вакцинами Pfizer і Moderna від COVID-19. Третя доза препарату може вводитися через 28 днів після другої.