"Вони всі там накурені і нанюхані": Що думають українці про легалізацію конопель

Конопля

Верховна Рада нещодавно намагалася провести в Україні легалізацію медичного канабісу, заради якої навіть скликала позачергове засідання. Однак у народних депутатів все одно не вийшло прийняти цей закон, за нього віддали свої голоси тільки 184 парламентарі. У той же час глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вже анонсував наступну спробу дозволити в країні застосування конопель - деякі депутати не залишають надій на те, що легалізувати цей наркотик все-таки вийде.

Але що думають про це прості українці? Громадяни поділилися своєю думкою щодо легалізації медичного канабісу в програмі "Чуємо кожного".

"Вся справа в грошах, а не в хворобі. Ніякого відношення до хворих це не має, це має відношення до заробляння грошей на вирощуванні і виробництві наркотиків", - вважає дніпровчанин.

"Це мафія, щоб узаконити наркоту, тому що вони всі там накурені, нанюхані і так далі", - зазначила киянка.

"Це наркотик, якби хлопці хотіли чогось іншого, вони б займалися більш серйозними речами, а не піарили речі тридцять третього ступеня важливості", - висловив свою думку житель столиці.

"В українських реаліях - я не думаю, що поки варто це робити. У нас немає якихось показових, превентивних заходів по роботі внутрішніх служб з іншими наркотиками", - сказав ще один киянин.

"У нас країна така, у нас все, що не робиться, все робиться для того, щоб набити свою кишеню, але тільки за себе кожен думає, і все", - вважає мешканка Запоріжжя.

"Звичайно для продажу. Потрібно зрозуміти: якщо хто хворі, можна було зробити і нишком, спокійно, і робили б, випускали (ліки, - ред.), але це йде їм на руку, на руку олігархам", - заявив чоловік із Запоріжжя.