"Опозиційна платформа - За життя": Влада боїться виборів і плює на конституційні права громадян України

ОПЗЖ

Заява партії

У травні цього року суд скасував постанову ЦВК про неможливість проведення місцевих виборів у 18 ОТГ Донецької та Луганської областей. Через два місяці влада відреагувала на це. Лідер партії влади О. Корнієнко заявив: "можливо", в деяких громадах, навесні 2022 року. Поки ж влада не має наміру нічого робити, щоб відновити права півмільйона громадян України, постраждалих від свавілля ВЦА і ЦВК. Навпаки, вона збирається узаконити репресії і підключити до процесу порушення виборчих прав громадян ще й РНБО, який перетворився на інструмент беззаконня.

Від позасудових санкцій проти українських громадян влада хоче перейти до придушення цілих громад. Їй наплювати на рішення судів, наплювати на людей і на їх законні права. Так вона діє у всьому. Ігнорує судові вердикти, які відновлюють соціальні права чорнобильців і ветеранів. Ущемляє культурні права національних громад. Плює на думку суспільства, що засуджує торгівлю українською землею. Знищує свободу слова і презумпцію невинуватості. Висмоктує з пальця звинувачення, щоб заарештувати лідерів опозиції. Влада не збирається зупинятися. Вона впивається своїм свавіллям.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає негайного відновлення виборчих прав жителів Донецької та Луганської областей. Не "можливо, потім, половину", а обов'язково, в найкоротші терміни і для всіх ОТГ. Ми також вимагаємо, щоб влада відмовилася від планів і дій, що підривають інститут демократичних виборів і несуть загрозу політичній стабільності в країні.

Влада боїться виборів. Вони стануть вироком для її антинародної політики. ОПЗЖ - за вибори, права і демократію!