Віктор Медведчук: Боротьба триває, ми зробимо все, щоб спростувати незаконні кримінальні звинувачення влади

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

ОПЗЖ

Заява голови політради партії ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука перед початком судового засідання, на якому суд має оголосити рішення про продовження або скасування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту політику

Заява голови політради партії ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука перед початком судового засідання, на якому суд має оголосити рішення про продовження або скасування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту політику:

"Вчора усі доводи, які були в матеріалах підозри, доводи, які були перелічені в матеріалах про продовження запобіжного заходу, подані прокуратурою, були повністю спростовані. І  враховуючи ті норми кримінального процесу, які регулюють питання і продовження запобіжного заходу, і законності подання до суду для розгляду цього питання, я вважаю, що захист зробив все для того, щоб сьогодні рішення було справедливим. Яким воно буде - подивимося разом. Принаймні я готовий до будь-якого рішення суду, тому що розумію, що це тільки черговий етап боротьби з незаконним кримінальним переслідуванням та політичними репресіями. Недаремно слідство та прокуратура зробили все для того, щоб продовжити терміни досудового розслідування до 11 листопада поточного року. Тому боротьба триває, і ми будемо робити все для того, щоб спростувати незаконні кримінальні звинувачення, які сьогодні намагається нав'язати та інкримінувати мені влада.

Вчора нічого нового обвинувачення не надало, перелічені ті самі обставини, які містили матеріали підозри. Вони повністю відтворені сьогодні в матеріалах, відповідно до яких прокуратура просить продовжити термін домашнього арешту, як ви вже вчора чули, до двох місяців. Не на два місяці, як вони це мали на увазі, вочевидь, а до двох місяців.

Обвинувачення заявило про те, що необхідно призначити, а також провести вже призначені експертизи. Про які експертизи йдеться - поки нам невідомо, принаймні нам у матеріалах справи цього не пред'являли. 

Під час домашнього арешту я спілкуюся з народними депутатами, я спілкуюся та беру участь у засіданнях стратегічної ради, яка відбувається у мене вдома. Але, звісно, я не можу брати участь у пленарних засіданнях ВР, у роботі Комітету та у зустрічах із виборцями. Звісно, це обмежує мою діяльність як депутата та як опозиційного політика". 

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.