"Війна вигідна владі, тому миру досі на Донбасі немає". Українці про те, чому досі на сході країни не настав мир, обіцяний Зеленським

Фото - president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський, балотуючись на пост глави держави, обіцяв за рік принести мир на Донбас. У підсумку минуло вже кілька років, а на сході нашої країни досі гинуть українці. Наші співгромадяни впевнені, це тому, що нашій владі невигідний мир. Своєю думкою вона поділилися в передачі "Чуємо кожного".

"Війна вигідна владі. Тому досі нічого не змінилося. І не буде ніякого миру, буде вічна війна", - впевнений житель Маріуполя.

"Психологічно це перенести дуже важко. Ті, хто там, далеко, в Києві, - вони не знають цих переживань", - сумно констатує маріупольчанка.

"Зеленський багато обіцяв. Він не очікував, що такий обсяг роботи належить виконати", - вважає харків'янин.

"Я вважаю, що переговори про мир однозначно потрібні. І треба було не розривати остаточно відносини, а вирішити це питання - і з Путіним, і з іншими", - каже житель Запоріжжя.

"Ми дуже сподівалися на мир, але все марно. Ні війну Зеленський не закінчив, взагалі нічого. Все погано, все жахливо", - констатує киянка. 

"Я не вірю, що Зеленський та Путін не можуть знайти спільний знаменник. Дорогий Вово, зроби неможливе, ти ж щось обіцяв", - заявляє киянин.