Відзавтра у Києві скасували низку рейсів міської електрички

Фото з відкритих джерел

Про відновлення рейсів у Київпастрансі пообіцяли повідомити окремо

У п'ятницю, 8 жовтня, у Києві скасують рейси трьох міських електричок. Це пов'язано з технічними причинами. Про це повідомляє прес-служба Київпастрансу.

Відзавтра, 8 жовтня, рух електричок 7304 (Київ - Волинський - Дарниця), 7311/7312 (Дарниця - Дарниця Приміський) і 7319 (Дарниця - Почайна - Борщагівка) припинені.

Рішення прийнято з технічних причин. Про відновлення рейсів електричок у Київпастрансі пообіцяли повідомити окремо. Організація вибачилась за тимчасові незручності.

Новини за темою: "Укрзалізниця" прискорила рух пасажирських поїздів за деякими маршрутами: Які їхатимуть швидше

Раніше повідомлялося,що у Києві протестують п'ятивагонний електропоїзд Flirt ЕПМ виробництва швейцарської компанії Stadler. ЕПМ може розганятися до 160 км/год. У поїзді облаштовані 262 місця для сидіння першого і другого класів. Крім того, також передбачені місця для проїзду пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Раніше в УЗ анонсували запуск десяти відремонтованих вагонів приміського поїзда, в якому будуть спеціальні місця для перевезення велосипедів. Відомо, що кріплення для перевезення велосипедів будуть розташовані у першому та десятому вагонах.