Відомий 49-річний ресторатор Ектор Хіменес-Браво отримав українське громадянство

Караван історій

Ектор Хіменес-Браво проживає в Україні з 2009 року

Суддя проекту МастерШеф, шеф-кухар і ресторатор Ектор Хіменес-Браво отримав українське громадянство. Про це 49-річний ресторатор розповів на своїй сторінці в Instagram, де розмістив фото з українським паспортом - ID-карткою. Про це повідомляє "НВ life".

"Тепер офіційно я українець. Міністерство культури видало указ, щоб я отримав постійне місце помешкання! Не передати словами, який я щасливий, адже мало хто спромагається такої великої честі! Команда IMMIGRATION Ukraine, вдячен за вашу чудову роботу! А під цим постом приймаю вітання", - написав він.

Варто зазначити, що Ектор Хіменес-Браво проживає в Україні з 2009 року. Він народився в невеликому місті Букараманга в Колумбії.

В Україні йому вдалося побудувати кар'єру на телебаченні, де він вже більше 10 років є суддею проекту Мастер Шеф. Також Ектор відкрив кілька ресторанів в українській столиці - в 2016 році в Києві відкрився ресторан сучасної китайської кухні BAO, в 2017 - кондитерська Bo. Pastry, а в 2018 - ресторан сучасної в'єтнамської кухні NAM.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Hector Jimenez-Bravo (@hectorjimenezbravo)

Нагадаємо, раніше двох фігурантів з санкційного списку "ТОП-10 контрабандистів" позбавили громадянства.

Також повідомлялось, що майже 530 тисяч жителів тимчасово непідконтрольних територій Донбасу впродовж двох років отримали російське громадянство за спрощеною процедурою.