Відділення столичних COVID-лікарень заповнені майже на 47%, - Кличко

На стаціонарному лікуванні в Києві, з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебувають 1837 пацієнтів. 1297 із них – у важкому стані

Пресслужба КМДА

Відділення столичних лікарень, що приймають хворих на COVID-19, заповнені майже на 47 відсотків. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Ситуація із розповсюдженням коронавірусу в столиці і в Україні загалом стрімко погіршується. Сьогодні відділення столичних лікарень, що приймають хворих на COVID-19, заповнені майже на 47 відсотків. Щодня одна з опорних лікарень – Олександрівська, приймає понад 50 нових пацієнтів. А загалом в місті госпіталізують вже понад 300 хворих щодоби. Лікарі стверджують, що вірус став більш агресивним. Також набагато більше почало хворіти дітей", – наголосив Кличко.

Новини за темою: У Києві працюють 57 мобільних бригад для вакцинації від COVID-19, - КМДА

Він зазначив, що на стаціонарному лікуванні в Києві, з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебувають 1837 пацієнтів. 1297 із них – у важкому стані. 30 хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. Ще 155 пацієнтів – на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 1512 хворих.

За словами мера Києва, також інфекціоністи підкреслюють, що понад 95 відсотків людей, які потрапляють у лікарню з коронавірусом, – не щеплені. До того ж, у невакцинованих хворих частіше трапляються ускладнення внаслідок хвороби.

Нагадаємо, у Києві за минулу добу виявлено 978 нових випадків COVID-19. Внаслідок коронавірусу померли 19 осіб.