Відбивався від поліції вогнегасником: У Польщі затримали українця, який порушив ПДР і агресивно поводився

Фото з відкритих джерел

Поліція підозрює, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння

У Варшаві вісім поліцейських брали участь у затриманні 36-річного громадянина України, який грубо порушив правила дорожнього руху і пручався при затриманні. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на місцеві джерела.

Коли правоохоронці підійшли до його транспортного засобу, чоловік застосував проти них вогнегасник.

Поліцейські були змушені викликати підкріплення, щоб упіймати агресивно налаштованого порушника. Загалом в акції взяли участь вісім поліцейських, проти чоловіка застосовувались різні засоби прямого примусу.

Через деякий час здалося, що операцію із затримання завершено і на чоловіка ось-ось надягнуть кайданки, але невдовзі після виходу з автомобіля він почав тікати.

Варто зазначити, що поліцейських спочатку викликали через злісне порушення правил дорожнього руху водієм, який виїхав на тротуар і ледь не збив чоловіка з дитиною.

Українець був агресивним не лише коли його затримали, а й згодом.

"Незважаючи на рішучі дії поліції, його агресивність не зменшилась - він продовжував атакувати поліцейських. Його поведінка була настільки агресивною, що на нього довелося надягнути шолом, і в лікарні він отримав седативні ін'єкції, які мали незначний ефект", - заявив комісар поліції Варшави Сільвестер Марчак.

У затриманого взяли кров для токсикологічних досліджень. Поліція підозрює, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, що раніше в Польщі запровадили карантин для туристів із країн, що не належать до Шенгенської зони.