Верховна Рада хоче запровадити почесне звання "Батько-герой" в Україні

Фото з відкритих джерел

Ініціаторами відповідного законопроекту стали 43 народних депутати

У Верховній раді України зареєстрований законопроект, яким пропонується ввести в Україні почесне звання "Батько-герой". Його ініціаторами стали 43 народних депутати. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Зазначається, що проект №6162 від 11 жовтня одержано Верховною радою та передано на розгляд керівництву. Але, станом на сьогодні, текст сам законопроекту не був оприлюднений.

Повідомляється, що одними з ініціаторів є голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Також пропозицію підтримують голова профільного комітету Ради з даного законопроекту Андрій Клочко, голова комітету Ради з прав людини Дмитро Лубинець та, відповідно, ще 40 нардепів.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про декрет для татусів

Нагадаємо, у липні Кабінет міністрів України затвердив порядок надання 14-денної декретної відпустки чоловікам та іншим членам сімʼї. Зазначається, що рішення визначає чіткий механізм, умови й підстави надання декретної відпустки.

Раніше повідомлялося, що у Зімбабве місцевий 66-річний житель Мішек Ньяндоро має 16 дружин, які народили йому 151 дитину. Як він розповів в інтерв'ю газеті Metro, на цьому зупинятися не збирається, адже тільки "Бог має право вирішувати, скільки дітей і дружин йому судилося мати".