Ведуча "Першого Незалежного" Діана Панченко дебютувала у ролі ведучої на "Слов'янському базарі" у Вітебську

Телезірка вийшла на сцену у вишуканій червоній сукні

15 липня українська телеведуча Діана Панченко разом із колегами з Росії та Білорусі відкрила ХХХ ювілейний міжнародний фестиваль мистецтв "Слов'янський базар - 2021". Це її дебютний вихід на велику сцену. 

Телезірка вийшла на сцену у вишуканій червоній сукні та відразу закохала в себе глядачів. Її пошив головний стиліст телеканалу "Перший Незалежний" Максим Перепелиця за 10 днів. Коли він обирав, з чого пошити сукню, то без вагань обрав тканину від Valentino.

"Сукня червона, бо це улюблений колір Діани і він надзвичайно їй пасує. Ідея для верхньої частини сукні народилася швидко: ми просто "гралися" зі шматочками тканини на манекені. Для того щоб геометрія ліній була більш цікавою, я зробив складки і V-подібний виріз декольте. А максимально глибокий виріз на нозі та шлейф підкреслив витонченість фігури ведучої. Загалом Діана хотіла сміливий, однак стриманий дизайн сукні, і ми зійшлися у поглядах", - розповів головний стиліст "Першого Незалежного" Максим Перепелиця.

Новини за темою: Політична ситуація змінюється, але люди і музика залишаються, - Панченко про відкриття ювілейного фестивалю "Слов'янський базар"

Діана Панченко зізнається, що перед виходом на сцену дуже хвилювалася. Однак тепла зустріч глядачів величезного амфітеатру додали їй впевненості.

"Для мене це велика честь. Я ніколи не брала участі у такому масштабному фестивалі. Дуже сподіваюся, що це не востаннє. До речі, мене гримує найкращий майстер у світі. У нас тут дуже незвичайні  умови. Дуже спекотно на "Слов'янському базарі". І знаєте, дуже спекотно і від емоцій, тому що атмосфера, яка тут панує, вона, дійсно, неймовірна, попри усе. Ще раз хочу наголосити, ми приїхали до людей. І незважаючи на політику, я думаю, що відносини між країнами мають бути дружніми", - підкреслила Панченко.

Новини за темою: На глядачів "Першого Незалежного" очікують ексклюзиви з-за лаштунків "Слов'янського базару" у Вітебську, - Панченко

Нині триває третій день фестивалю "Слов'янський базар ". У команди "Першого Незалежного" -  важлива місія. Максимально занурити глядача в атмосферу пісенного конкурсу. За лаштунками заходу наша команда вже розгорнула студію, так званий green room, де зустрічає топ-гостей "Слов'янського базару" і зірок світового масштабу. Майже щогодини з місця події наші журналісти роблять прямі включення і готують для вас щоденник фестивалю, щоб всі подробиці творчого та особистого життя улюблених зірок ви дізналися першими.

Нагадаємо, Вітебськ став епіцентром слов'янської культури на 5 днів. З 14 до 18 липня у Білорусі триває ХХХ міжнародний фестиваль мистецтв. "Перший Незалежний" - єдиний український телеканал, який транслює цю подію для своїх глядачів. Традиційно на святі панує музика, театр, хореографія, цирк, образотворче мистецтво та кінематограф.

Десятки артистів з майже півсотні країн-учасниць зустрілися на одній сцені - з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Росії, США, Франції, Хорватії та України.

На сцені головного літнього амфітеатру у Вітебську виступатимуть зірки першого ешелону: Тамара Гвердцителі, Таїсія Повалій, Аніта Цой, Микола Басков, Роза Римбаєва та інші. Незважаючи на національність, релігійні переконання та політичні погляди, їх об'єднала музика.

Нагадаємо, у білоруському Вітебську напередодні, 15 липня, стартував ювілейний міжнародний фестиваль мистецтв "Слов'янський базар-2021". Його урочисто відкрили ведучі з Білорусі, України та Росії. Вперше ведучою заходу стала відома українська журналістка "Першого Незалежного" Діана Панченко, від Білорусі - Ольга Віденська, а від РФ - Артем Шалімов.

"Так, я їду до Білорусі. Я впевнена, міжнародні конфлікти треба гасити, а не загострювати. І найкращий шлях до миру - музика!" - сказала Діана Панченко.

Зазначимо, "Перший Незалежний" - єдиний український телеканал, який транслюватиме ХХХ ювілейний міжнародний фестиваль мистецтв "Слов'янський базар - 2021" протягом усіх днів. На традиційне і неповторне свято пісні та мистецтва запрошені відомі зірки з різних куточків планети. Всього географія заходу охопила п'ять континентів і 75 країн світу.

З 14 по 19 липня команда телеканалу "Перший Незалежний" підготувала масштабне висвітлення легендарного міжнародного фестивалю - на глядачів чекають церемонія відкриття, прямі включення наших журналістів, цикл щоденників закулісного життя, телеміст та найкращі виступи зірок.