Вчені назвали головну причину смерті від СOVID-19

У померлих концентрація SARS-CoV-2 в нижніх дихальних шляхах у десять разів більша, ніж у тих, хто вижив

Фото з відкритих джерел

Американські вчені дійшли висновку, що головною причиною смертності від СOVID-19 є велика концентрація частинок вірусу SARS-CoV-2 в легенях. Імунітет просто не може впоратися з ними. Про це повідомляє журнал Nature Microbiology.

"Спостереження показують, що головною причиною смертей від COVID-19 є нездатність імунітету впоратися з великою кількістю вірусних частинок в легенях", - повідомив професор Університету Нью-Йорка Імран Сулайман.

Проаналізувавши розвиток вторинних інфекцій у легенях 580 пацієнтів, стан яких був критичний, вчені дійшли висновку, що у померлих концентрація SARS-CoV-2 в нижніх дихальних шляхах у десять разів більша, ніж у тих, хто вижив.

Також повідомляється, що в роботі імунітету пацієнтів виникали невідомі збої, які завадили організму у боротьбі з вірусом. Передбачається, що виявлення цієї проблеми дасть можливість створити препарати для підтримки імунітету в боротьбі проти COVID-19. 

Новини за темою: Лікар-інфекціоніст назвав новий перший симптом COVID-19: Це не втрата нюху та смаку

Нагадаємо, у Південно-Африканській Республіці вірусологи виявили новий штам коронавірусу, який має підвищений ступінь мутації. Штам отримав назву C.1.2.