В усіх областях, окрім двох: В Україні спостерігається зниження рівня захворюванності на COVID-19

До переліку не потрапили Закарпатська та Кіровоградська області

Скоро в Україні прогнозують четверту хвилю коронавірусу фото з відкритих джерел

В Україні протягом останнього тижня спостерігається зниження захворюваності на COVID-19. Ця тенденція помітна в усіх регіонах України - окрім Закарпатської та Кіровоградської областей. Про це йдеться в дослідженні Національної академії наук України, передає "РБК-Україна".

Так, в останні два тижні епідемія спадала за всіма показниками.

На думку вчених, пік смертності був пройдений 8-12 листопада. Дослідники вважають, що надалі поширення захворюваності коронавірусом в Україні під час третьої хвилі піде тільки на спад.

Новини за темою: У січні 2022 року до України може прийти нова хвиля коронавірусу, - KSE

Також було отримано оцінку ефективності вакцинації для запобігання госпіталізації для окремих вікових категорій, що склала від 84% до 92% для повної вакцинації.

Зазначається, що прогноз підготувала Робоча група математичного моделювання проблем, пов'язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні (базова установа - Інститут проблем математичних машин і систем НАН України).

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко повідомив, що смертність від COVID-19 може зростати навіть після стабілізації ситуації з новими випадками заражень.

Також, за словами Ляшка, в Україні за минулий тиждень зафіксували спад нових випадків COVID-19 та госпіталізацій. Кількість тих, хто захворів, зменшилася на 20%, а ушпиталених – на 19%.