В Україну надійшли вакцини проти грипу від трьох виробників

фото з відкритих джерел

Цього епідсезону очікується 1,25 млн доз вакцин від грипу

В Україну надійшли вакцини від грипу виробництва трьох компаній. Про це повідомила прес-служба Центру громадського здоров'я в Фейсбуці.

Зазначається, що цього епідсезону в Україні очікується 1,25 млн доз вакцин від грипу. "До України вже надійшли вакцини проти грипу від трьох виробників, а саме: Ваксігрин Тетра - очікується 850 тис. доз; Інфлувак Тетра - очікується 200 тис. доз, Джісі Флю Квадривалент - очікується 200 тис. доз", - йдеться в повідомленні.

Станом на 1 жовтня видано позитивні висновки про відповідність вимогам майже 151 тис. доз вакцини Джісі Флю Квадривалент. Із них 61 тис. доз вже можна придбати в аптеках.

Крім того, в наявності вже 85 тисяч доз Ваксігрип Тетра. В першій половині жовтня очікується 350 тисяч доз, у другій половині місяця - ще 270 тисяч доз.

Препарати Інфлувак Тетра ввезені в Україну й наразі перебувають на лабораторному контролі.

Новини за темою: МОЗ: У новому епідсезоні в Україні циркулюватимуть чотири штами грипу

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів перерозподілить 1,2 млн доларів на придбання вакцини проти грипу для груп ризику. Найбільш вразливими вважають працівників поліції, прикордонників, медичних працівників й освітян.