В Україні зросла кількість госпіталізацій дітей із COVID-19: Вже є кілька летальних випадків

Практично у всіх регіонах зафіксовано істотне зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19

Фото з відкритих джерел

В Україні стрімко зростає кількість госпіталізацій серед дітей з коронавірусною інфекцією. Про це повідомляє Telegram-канал "Коронавірус_інфо".

"Якщо при першій-другій хвилях Київська міська дитяча інфекційна лікарня практично стояла порожня, то станом на 12 жовтня її наповненість 53%. Практично у всіх регіонах істотне зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19, які потребують стаціонарного лікування і кисневої терапії. І, на жаль, вже є кілька летальних випадків серед дітей", - повідомив завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. О. Богомольця Сергій Дубров.

Новини за темою: Україна на четвертому місці за кількістю інфікування коронавірусом в Європі

Зазначається, що у держави поки є ресурс приблизно 50 000 ковідних ліжок, в разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 000.

"Особисто мене дуже радує той факт, що Київ більш ніж два тижні не входить в трійку лідерів за кількістю нових випадків COVID-19", - сказав Дубров.

Також він додав, що це пов'язано з вакцинацією майже половини населення столиці.

Нещодавно повідомлялося, що в українських лікарнях більше ніж половина реанімаційних ліжок зайняті хворими на COVID-19. В той час як кількість госпіталізацій в країні зростає за тиждень на чверть.