В Україні запустили портал із відповідями про COVID-сертифікати, - Мінцифри

Фото з відкритих джерел

На порталі є вся інформація про види COVID-сертифікатів, покрокові інструкції та умови для генерування сертифіката, відповіді на найпоширеніші запитання

У Міністерстві цифрової трансформації заявили про створення веб-порталу із відповідями на найпоширеніші запитання щодо COVID-сертифікатів. Про це Мінцифри повідомило у телеграмі, передає "Укрінформ".

"У застосунку "Дія" українці згенерували вже 12,4 млн сертифікатів. З кожним днем ця кількість збільшується. Щоб допомогти кожному українцю отримати сертифікат у "Дії", ми створили спеціальний веб-портал, де зібрали всі відповіді та інструкції", - ідеться в повідомленні.

На порталі є вся інформація про види COVID-сертифікатів, покрокові інструкції та умови для генерування сертифіката, відповіді на найпоширеніші запитання (зокрема чому сертифікат не підтягується) та багато іншого.

Проект реалізований Мінцифри спільно з Міністерством охорони здоров'я, Національною службою здоров'я та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проекту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується фондом "Східна Європа" та фінансується Швейцарією.

Новини за темою: В Україні нараховується близько 210 тисяч підроблених COVID-сертифікатів, - нардеп

Нагадаємо, у додатку "Дія" з’явився сертифікат перехворілого на коронавірус.