В Україні зафіксували перші випадки "індійського" штаму коронавірусу "Дельта", - Данілов

Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Хворих госпіталізували до Олександрівської лікарні у Києві

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні зафіксували перші два випадки "індійського" штаму коронавірусу "Дельта". Про це він заявив в інтерв'ю ТСН, передає телеграм-канал KlymenkoTime.

Як повідомляється, хворих - матір і дитину - госпіталізували до Олександрівської лікарні. Їх стан оцінюється як стабільний.

"Це матір 66 років і дитина — 16 років. Вони нещодавно повернулися з Росії, вже в Україні захворіли і їм провели тести. Хворих госпіталізували до Олександрівської лікарні Києва, їх стан стабільний", - йдеться в повідомленні.

При цьому секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні є чотири лабораторії, які можуть виявляти новий штам коронавірусу, - дві приватні та дві державні. "Але немає тестів для виявлення "індійського" штаму. Україна звернулася до ВООЗ", - заявив він.

Нагадаємо, Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України заявив, що станом на 22 червня 2021 року на території України не зафіксовано Delta-штам коронавірусу

За словами очільника МОЗ, зараз Україна готується до можливої появи Delta-штаму COVID-19 ("індійського") шляхом вакцинації населення та запровадження обмежень на кордоні для іноземців.