В Україні за два тижні смертність від COVID-19 зросла на 41%, - НАН

Середня кількість нових випадків захворювання на коронавірус в Україні збільшилася до 2 950 на день

фото з відкритих джерел

За останні два тижні в Україні значно прискорилися темпи захворюваності на COVID-19. Про це йдеться у звіті Національної академії наук України

Зазначається, що за два тижні середня кількість нових виявлень випадків COVID-19 в Україні збільшилася вдвічі, а смертність збільшилась на 41%. Впродовж останнього тижня в країні щодня реєстрували близько 58 летальних випадків від COVID-19.

"Основні епідемічні параметри (кількість нових виявлень, смертей та госпіталізацій), які ще два тижні тому були подібними до минулорічних, продемонстрували випереджальне зростання", – йдеться у звіті науковців.

Середня кількість нових випадків захворювання на COVID-19 в Україні збільшилася до 2 950 на день. Це вдвічі більше, ніж два тижні тому. Вчені прогнозують зростання показників захворюваності і надалі. 

Новини за темою: Новий спалах COVID-19 розпочинається із Західної України, - KSE

Також у зв’язку з початком нового навчального року зросли випадки захворювання серед дітей. Їхня частка в загальній статистиці COVID-19 вперше склала 10%.

"Той факт, що захворюваність різко зросла одночасно з початком навчального року та зростанням захворюваності серед дітей, свідчить на користь гіпотези про суттєвий вплив відкритих шкіл на епідемічний процес в українських умовах", - зазначили в НАН.

Нагадаємо, нещодавно у МОЗ повідомили, що у семи областях України епідемічні показники не відповідають зеленій зоні, адже кількість госпіталізованих перевищує норму. Показники вищі за норму в Івано-Франківській, Львівській, Луганській, Рівненській, Волинській, Вінницькій та Закарпатській областях.