В Україні за два тижні подвоїлася добова кількість офіційно працевлаштованих громадян, - Мінекономіки

Фото з відкритих джерел

У середньому щодоби в Україні з'являлося майже 23 тисячі офіційно оформлених працівників

В Україні за два тижні більш ніж подвоїлася добова кількість офіційно працевлаштованих громадян. Про це з посиланням на дані Податкової повідомляє Мінекономіки в середу, 14 липня, передає "Кореспондент.нет".

"За останні два тижні спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення кількості працівників, працевлаштованих належним чином. За цей період в органи Державної податкової було подано майже 159 тис. повідомлень про працевлаштування", - сказано в повідомленні.

"У середньому щодоби в Україні з'являлося майже 23 тис. офіційно оформлених працівників. Для порівняння: у червні середня за день кількість становила 11,6 тис. осіб", - додали в Міністерстві.

Заступник міністра економіки Світлана Глущенко заявила, що 30 червня було зафіксовано рекорд - 63 тисячі нових офіційно працевлаштованих працівників.

Водночас найактивніша реєстрація нових співробітників відбувалася у сфері організації тимчасових розміщень (зростання на 131%), харчування (78,6%). Крім того, позитивну динаміку зафіксували також у сфері будівництва (на 16,4%), торгівлі (на 14,1%) і транспорту (на 7,3%).

У регіональному розрізі лідирують Луганська, Миколаївська і Чернівецька області, за ними - Київська й Житомирська.

Варто зазначити, що раніше народний депутат, голова депутатської групи "Довіра" Олег Кулініч заявив, що за перші чотири місяці цього року за призначенням субсидії звернулися майже 368 тисяч домогосподарств, а отримали її лише 172 тисячі.