В Україні з листопада невакцинованих педагогів відсторонятимуть від роботи без збереження заробітної платні

Освітяни включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані

Канікули залежатимуть від загальнодержавного карантину Фото з відкритих джерел

В Україні невакцинованих від COVID-19 працівників освітніх закладів не допускатимуть до роботи. Відсторонення розпочнеться вже з листопада. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

“Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. У першу чергу йдеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей”, – наголосив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Він нагадав, що освітяни включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи.

Новини за темою: Одну дозу вакцини від COVID-19 вже отримали майже 81% вчителів, - Шкарлет

Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати. 

У відомстві нагадали, що МОЗ своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я з 11 жовтня розпочало раптові перевірки працівників шкільних їдалень на наявність стафілококу. Таких заходів вжили через спалахи гострих кишкових інфекцій у цьому навчальному році.