В Україні встановлять спеціальні камери для контролю за дотриманням карантинних обмежень, - Кузін

Ігор Кузін Цензор.нет

Вони дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій

В Україні у торговельних центрах на рівні областей встановлять спеціальні камери для моніторингу дотримання карантинних обмежень. Про це, посилаючись на інтерв'ю головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна для видання "Ліга.net", повідомляє "РБК-Україна".

Головний санлікар зазначив, що у разі погіршення епідемічної ситуації будуть доволі часті візити до областей. Кузін повідомив, що будуть проводити виїзні засідання комісії ТЕБ і НС на рівні областей.

"Будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій", - зазначив він.

Новини за темою: Ускладнення епідситуації в Україні не є початком третьої хвилі пандемії, - Кузін

Нагадаємо, за увесь час пандемії в Україні коронавірусом заразилися 2 321 156 осіб, з них одужали 2 223 272 особи, а 54 457 - померли через ускладнення COVID-19.

Раніше головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що нова хвиля епідемії коронавірусу очікується у жовтні-листопаді, але через стрімке поширення штаму "Дельта" спалах захворюваності може статися і раніше.