В Україні вакцину Moderna поки що використовують тільки для першої дози

Фото з відкритих джерел

Норма діє відповідно до розподілу МОЗ

Вакцина проти COVID-19 виробництва компанії Moderna поки використовується лише для першого щеплення. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров'я КМДА Валентина Гінзбург, передає прес-служба Адміністрації.

За словами чиновниці, така норма діє відповідно до розподілу Міністерства охорони здоров'я. Препарати для другого щеплення мають надійти до медустанов після 16 серпня.

Гінзбург нагадала, що для вакцинації другою дозою необхідно звернутися до сімейного лікаря, реєстратуру медустанови, або записатися через сервіс helsi.me. У разі відмови ревакцинації препаратом, яким людина була щеплена первинно, слід негайно звернутися до керівника установи.

Нагадаємо, нещодавно Дитячий фонд ООН доставив до України вакцину проти COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Розмір партії, наданої урядом США через механізм COVAX, становив 2 000 040 доз.

Новини за темою: В Україні перші діти пройшли вакцинацію від COVID-19

Раніше повідомлялося, що з 1 серпня в київському ТРЦ Blockbuster Mall відкрився ще один центр масової вакцинації від коронавірусу. Записатися на щеплення можуть всі охочі від 18 років.