В Україні в акціях до Дня Перемоги взяли участь 40 тисяч людей

Меморіал Вічної Слави у Києві Фото з відкритих джерел

Серйозних порушень громадського порядку не зафіксовано

Сьогодні, 9 травня, в Україні пройшло вже більше 600 заходів до Дня Перемоги, в яких взяли участь близько 40 тисяч людей. Про це повідомляє перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає прес-служба МВС.

Зазначається, що уже надійшло 38 повідомлень про правопорушення, пов’язані з масовими заходами, але серйозних порушень громадського порядку не зафіксовано.

Усі підрозділи МВС продовжують нести службу в посиленому режимі, працюють оперативні штаби. Особлива увага приділяється місцям відпочинку громадян - парки та лісосмуги.

Окрім того, голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що найбільше до поліції надійшло повідомлень, пов'язаних з використанням забороненої символіки.

"До ЄРДР внесено п'ять повідомлень про кримінальні правопорушення, пов'язані з виготовленням і використанням забороненої символіки. Наразі також Національною поліцією складено дев'ять адмінпротоколів", - зазначив він.

Нагадаємо, в Одесі під час заходу з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася низка провокацій і сутичок з правоохоронцями. А у місті Очакові Миколаївської області сталося зіткнення мітингувальників з поліцією через використання забороненої символіки.