В Україні цього року запрацює військова місія ЄС, – Міноборони

Фото з відкритих джерел

Участь у місії мають взяти 30 постійних радників від ЄС

Міністерство оборони веде активну роботу з розгортання в Україні військової дорадчо-тренувальної місії Європейського Союзу. Про це заявив міністр оборони Андрій Таран під час 23-го саміту "Україна – Європейський Союз", повідомляє "Суспільне" з посиланням на Урядовий портал.

"Робимо все необхідне, щоб вже до кінця поточного року військова дорадчо-тренувальна місія з площини напрацювання юридичної бази перейшла у стан практичної реалізації на користь як Україні, так і ЄС", – зазначив він.

За словами посадовця, участь у місії мають взяти 30 постійних радників від ЄС.

Таран очікує, що завдяки активній участі європейської сторони та за результатами інституційного аудиту, у Збройних силах буде створено багаторівневу систему військової освіти та введено якісне дистанційне навчання. При цьому трансформації мають зазнати адміністративні та управлінські процеси, а також організаційно-штатні структури військових навчальних закладів. Водночас навчально-матеріальна база удосконалюватиметься з урахуванням вимог європейської освіти.

"Реалізація такого проект дозволить залучити кращі практики і допомогу у процесі реформування системи військової освіти Збройних сил України, що притаманні державам-членам Європейського Союзу", – підсумував міністр.

Новини за темою: Україна надає більший пріоритет посиленню ППО, - Міноборони

Нагадаємо, у вересні на всіх основних військових полігонах України, а також в акваторіях Азовського і Чорного морів пройшли масштабні командно-штабні навчання оборонного характеру Об'єднані зусилля-2021.