В Україні стартувало безкоштовне підключення шкіл до сервісу е-журналів та е-щоденників

Українські школи можуть безкоштовно підключитися до сервісу е-щоденників та е-журналів Фото з відкритих джерел

Батьки зможуть відслідковувати інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, бачити коментарі та поради вчителів

В Україні школи на безкоштовній основі почали підключати до сервісів електронних журналів та щоденників. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України. 

"Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі. Розроблений функціонал модуля E-Journal сьогодні є об’єктивно компромісним з огляду на необхідність оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни", — заявили у МОН. 

Заклади освіти, які вже застосовують схожі комерційні продукти, за бажанням можуть користуватися ними надалі. Усі інші школи зможуть безкоштовно отримати доступ до електронних журналів, а також консультацію щодо підключення сервісу і користування ним. 

Як зазначається, новий сервіс містить дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформацію до електронних щоденників та журналів будуть вносити вчителі. Після чого учні та батьки за допомогою логіну й пароля зможуть побачити всі данні. 

"Батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо", — пояснили у МОН. 

За попередніми даними, у перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.

Нагадаємо, нещодавно міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що в Україні з 2021 року планують запустити електронні лікарняні та замінити ними паперові довідки.